KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7919740
nr 791 9740
Osignerad, 20-tal, 400x225, hängt på Nacka näs värdshus, togs ner efter kriget utav källarmästare Tidberg
Kondition: oramad
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 19 november 2012
kl 19:40:38
19/11 19:34:10